ПП "Компанія Екодім Україна"
+380 (67) 501-31-69
Витрина
Контакты
ПП "Компанія Екодім Україна"
Контактное лицо:
РОМАН Приймаченко
Телефоны:
Адрес:
04213, Украина, Киев, улица Приречная 25а на карте
МАСЛО МОТОРНОЕ ARAL HIGHTRONIC M 5W-40 4Л синтетическое

МАСЛО МОТОРНОЕ ARAL HIGHTRONIC M 5W-40 4Л синтетическое

ОписаниеХарактеристикиПодобные товары
590 грн 645 грн
Минимальный заказ: 0 шт.
В наличии
Купить
Перезвоните мне
Условия оплаты и доставки
Контактная информация
Адрес: 04213, Украина, Киев, улица Приречная 25а
Написать компании

Описание

Aral HighTronic M 5W-40 - моторне масло найвищого класу для бензинових та дизельних двигунів, виготовлене із застосуванням технології Aral XMF. Відповідає останнім вимогам BMW, GM, Mercedes-Benz, Porsche, Renault, VW.

Aral HighTronic M 5W-40 може застосовуватись у бензинових та дизельних двигунах, не оснащених сажовими фільтрами та багатоступеневими системами нейтралізації відпрацьованих газів. Відповідно до рекомендацій інжеренів BMW, Mercedes-Benz та VW, у регіонах із пальним нестабільної якості (а в бензинових двигунах – у всіх регіонах), варто застосовувати масла із стандартною зольністю та високим лужним числом – тобто HighTronic M 5W-40, а не HighTronic 5W-40.

Основною причиною таких рекомендацій є підвищена кількість сірки в паливі, яка під час горіння перетворюється на сірчану кислоту й призводить до корозії компонентів двигуна. Для нейтралізації кислотного середовища та запобігання накопиченню відкладень бажано застососвувати масла із високим лужним числом.

Лужне число масла Aral HighTronic M у 1,5 рази вище, ніж у HighTronic: 10,46 мг КОН/г проти 7,6 мг. Крім того, завдяки застосуванню традиційного повнозольного пакета присадок, HighTronic M має кращі миючі властивості для запобігання накопичення відкладень у двигуні. Таким чином, HighTronic M в більшості випадків гарантуєкращі чистоту та захист двигуна.

Традиційно для всіх синтетичних олив Aral, HighTronic М 5W-40 має відмінні низькотемпературні властивості й забезпечує легкий запуск у холодну пору року, плавність та м'якість роботи двигуна.

Характеристики

Вязкость масла по SAE
5W-40
Вид масла
Синтетическое

Подробная информация о предложении

Сроки действия скидки
с 22.10.2019 по 21.11.2019
МАСЛО МОТОРНОЕ ARAL HIGHTRONIC M 5W-40 4Л синтетическое

Отзывы

Пока нет отзывов
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх